Vrtec Ivančna Gorica

NUJNO OBVESTILO

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se bo v času od 26.06.2019 do vključno 23.08.2019 izvajala PRENOVA KUHINJE IN ZGORNJIH SANITARIJ v vrtcu Miška v Stični in prenova OTROŠKIH SANITARIJ IN KOPALNICE v vrtcu Čebelica v Šentvidu pri Stični. Prenovo investira in vodi Občina Ivančna Gorica. VRTCA BOSTA V TEM ČASU ZAPRTA.

Prenova navedenih prostorov je nujno potrebna. Ker nismo želeli med šolskim letom prekiniti poslovanja vrtca, smo se odločili izvedbo del organizirati v poletnih mesecih, ko je prisotnih manjše število otrok.

Stiškim otrokom, ki bodo obiskovali vrtec, bomo zagotovili nadomestne prostore v vrtcu Marjetica v Ivančni Gorici, šentviški vrtičkarji pa bodo poletje lahko preživeli v začasno najetih prostorih v OŠ Ferda Vesela v Šentvidu pri Stični. Otroke bodo spremljali strokovni delavci vrtca Miška in vrtca Čebelica .

Prosimo vas za strpnost in razumevanje.

Hvala.

Vsi zaposleni v vrtcu Miška v Stični, zaposleni v vrtcu Čebelica v Šentvidu pri Stični in

ravnateljica Branka Kovaček

 

Vpis v vrtec

vpis v vrtec
Vse podatke za vpis v vrtec najdete tukaj!

Kotiček za starše


Vse informacije za starše so tukaj!